Методичне об'єднання музичних керівників ДЗО.

20 лют. 2018
20.02.2018 р. в нашому дошкільному закладі було проведене методичне об'єднання музичних керівників дошкільних закладів освіти Центрального та Чечелівського районів.

Вступне слово було надано завідуючої ДНЗ Жовтоног Валентині Іванівни, яка розповіла для присутніх гостей про наш дитячій садок.

На сьогоднішній день у дитячих садках з’являється все більше дітей з вадами мовлення. Відомо, що для таких дітей використовують низку спеціальних методик, направлених на вирішення корекційних задач. Це – психогімнастика, ігротерапія, етнотерапія, артотерапія. Усі ці методики можна успішно поєднати в спільній діяльності вчителя-дефектолога і музичного керівника.  Така спільна діяльність  – логоритміка.

На семінарі виступила вихователь-методист Шарова З.О., яка розглянула актуальність проблеми «Взаємозв'язок роботи музичного керівника, вчителя-логопеда, вихователя, хореографа».

Далі слухачам були представлені практичні матеріали: розробки занять, сценарій логорітмичної казки.

Діти яскраво продемонстрували дорослим свої вміння та досягнення.

Досвід музичного керівника Теплої Олени Іванівни, вчителя-дефектолога  Мячкіної Інни Василівни, вчителя-логопеда Рекухі Алли Ігорівни рекомендований для використання музичними керівниками дошкільних закладів.

Паук Світлана Леонідівна, методист з питань дошкільної освіти методичного центру управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради, в своїй доповіді підвела підсумки роботи методичного об'єднання.