21 лют. 2017

Заняття в логопедичній групі.

Цікаве заняття в логопедичній групі показали студенти педагогічного коледжу разом з вихователями ДНЗ.
13 січ. 2017

Привітання з новорічними та різдвяними святами

Для воїнів АТО передали поробки з привітаннями , зроблені нашими дітьми сумісно з батьками
25 груд. 2016

Новорічні свята

Діти чекають на новорічну казку, на зустріч з новорічними героями та, звичайно, на подарунки!
19 груд. 2016

Свято святого Миколая

До дошкільного закладу завітали учні сш №13 з привітанням із святом Святого Миколая. Театралізовано, весело пройшло свято.
10 груд. 2016

Колективний перегляд

Гра " Поле Чудес" пройшла в групі " Пізнайки". Діти показали високі знання з різних розділів програми, а вихователь- високий методичний рівень проведення заняття.
25 лист. 2016

Консультація для вихователів

Вихователі дошкільного закладу представили форми роботи на заняттях з розвитку мовлення
18 лист. 2016

Взаємозв'язок роботи вчителя- логопеда і вихователя.

Вчитель- логопед Рєкуха А.І. та вихователь Чечель З.В. представили форми і методи роботи з дітьми логопедичної групи на заняттях з розвитку мовлення.
28 жовт. 2016

Осінні свята

Весело і яскраво проходять в дитячому закладі осінні свята. Діти із задоволенням співають пісні, розповідають вірші про осінь, а від чарівниці отримують дарунки.
20 жовт. 2016

Колективні перегляди

На відкритих заняттях для вихователів діти старших груп активно брали участь у дослідах з водою, повітрям, вивчали роботу гідроелектростанцій.
11 жовт. 2016

Наступність в роботі ДНЗ та школи

Захоплива подорож до школи відбулася сьогодні у вихованців дитячого закладу. Дякуємо адміністрації сш №13 за організацію екскурсії для майбутніх першокласників.