5 жовт. 2016

Виставка " Барви осені"

Дякуємо всім батькам, які взяли активну участь у виставці " Барви осені", своїми поробками прикрасили дитячі роздягальні, проявили творчість та креативність..Всі роботи були відмічені вихователями та адміністрацією закладу.
17 вер. 2016

Місячник безпеки дорожнього руху .

З метою активізації роботи щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму напередодні та з початком нового навчального року, поглибленого вивчення та постійного дотримання правил дорожнього руху учасниками навчально-виховного процесу в дошкільному закладі були проведені різноманітні заходи
1 вер. 2016

День знань

Веселою тематичною розвагою розпочався новий навчальний рік для дошкільнят у дитячому садочку.
23 серп. 2016

День прапора

Національно-патріотичне виховання - пріоритетний напрям роботи дошкільного закдладу
12 лип. 2016

Веселі старти з елементами футболу

Спортивні змагання "Веселі старти " з елементами футболу пройшли серед дітей старших груп. Перемогла звичайно дружба.
11 черв. 2016

Розпочався літній оздоровчий період

Влітку діти активно беруть участь в музичних розвагах та різноманітних заходах.
3 черв. 2016

День Захисту дітей

Весело і цікаво пройшов в дитячому закладі День захисту дітей.
30 трав. 2016

Звіт завідувача ДНЗ перед громадськістю

В.І.Жовтоног відзвітувала перед громадськістю ( батьками та працівниками закладу) про роботу дошкільного закладу у 2015-2016 навчальному році та виконання розділів річного плану.
25 трав. 2016

Випускні свята

Ось і настав той день, коли діти- випускники дошкільного закладу станцювали свій останній дошкільний вальс. Тепер для них відкрита дорога у доросле шкільне життя.
20 трав. 2016

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 16 по 22.05 в дошкільному закладі проходить Тиждень безпеки дорожнього руху.