19 трав. 2016

День вишиванки

Діти дитячого закладу сьогодні святкують день української вишиванки.
17 трав. 2016

Виробнича нарада

На виробничій нараді дошкільного закладу вирішувались питання літнього оздоровлення та підготовки дошкільного закладу до нового навчального року
5 трав. 2016

Великодні свята

Зі святом Пасхи вітають дошкільнята всіх дорослих та дітей дошкільного закладу
25 квіт. 2016

Тиждень безпеки дитини

З 18 по 24 квітня в дошкільному закладі пройшов Тиждень безпеки дитини.
22 бер. 2016

Атестація педпрацівників

22 березня в дошкільному закладі пройшла атестація педагогічних працівників АК І рівня.
10 бер. 2016

Свято 8 березня

Діти дошкільного закладу привітали своїх матусь та бабусь зі святом 8 березня
15 лют. 2016

Турнір з шахів

Діти старших груп із задоволенням відвідують гурток " Шахи". Своїми вміннями поділились з батьками.
4 лют. 2016

Заняття з художньої діяльності

На своїх заняттях Т.В. Кузьменко знайомить дітей з Петриківським розписом. Сьогодні на колективному перегляді діти показали чого навчились протягом року.
28 січ. 2016

Планове засідання ПМПк

В дошкільному закладі відбулося планове засідання психолого-медико-педагогічного консиліуму.
26 січ. 2016

Новорічні свята

Діти завжди чекають новорічні свята. Багато подарунків, веселих пригод з казковими героями чекають на них в період новорічної казки.