29 жовт. 2015

Осінні свята

Музичні святкові розваги яскраві і цікаві в дошкільному закладі " Перлинка"
21 жовт. 2015

Забезпечення взаємодії між дошкільним закладом та школи

На батьківські збори в групи старшого віку були запрошені вчителі початкової школи сш №13.
16 жовт. 2015

Семінар-практикум

Круглий стіл " Рідний край знати -свій народ шанувати"
13 жовт. 2015

Школа молодого вихователя

Планування навчально-виховного процесу за освітньою програмою розвитку дитини " Дитина в дошкільні роки"
2 жовт. 2015

"Барви осені"

Діти всіх вікових груп разом з батьками взяли участь у проведенні щорічного конкурсу " Барви осені"
28 вер. 2015

Музично-спортивна розвага

Музично -спортивна розвага " У Королівстві чарівних м'ячів"
9 вер. 2015

Діагностика знань дітей на початок навчального року.

З 1-го по 15 вересня в дошкільному закладі проводиться діагностика рівня знань дітей за всіма сферами життєдіяльності.
3 вер. 2015

День знань

Музична розвага для дітей всіх вікових груп була проведена в дитячому закладі музичними керівниками разом з вихователями.
18 серп. 2015

В гостях дошкільного закладу пожежники і працівники МЧС

Разом з представниками пожежної і рятувальної служби м Дніпропетровська до нас завітали журналісти з каналу 1+1
17 лип. 2015