13 січ. 2015

Різдвяні свята в дитячому садочку

Пройшли музичні розваги весело з колядками та щедрівками.Ніхто не залишився без гостинцю!
24 груд. 2014

Виставка дитячих робіт " Кришталева казка"

Дякуємо всім батькам, які взяли участь у виготовленні поробок разом з дітьми на зимову тему.
20 груд. 2014

Новорічні свята

Всі діти чекають на свято Нового року, адже саме це свято пов'язано з новорічною казкою
26 лист. 2014

Консультація для вихователів

Після відвідування семінару-практикиму по темі: Впровадження психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами в навчальних закладах" психолог О.В.Чернай провела консультацію в дошкільному закладі для вихователів.
24 лист. 2014

Робота з дітьми груп раннього віку

Консультація і обмін досвідом вихователів по формам роботи з дітьми груп раннього віку
13 лист. 2014

Заняття з патріотичного виховання

Діти старшої групи " Капітошка" знають про Україну все- українські традиції, українські символи, обереги, легенди, співають українських пісень, цитують багато віршів.Любов до України, своєї Батьківщини виховує вихователь, справжній патріот своєї справи- Уварова Леся Петріна.
10 лист. 2014

Конкурс серед вихователів

Пройшов конкурс серед вихователів всіх вікових груп на краще оформлення роздягальні.
5 лист. 2014

Відкрите заняття з присутністю вчителів початкової школи

Відкрите заняття для колег та вчителів початкової школи пройшло у групі " Перлинка"( старший дошкільний вік)
1 лист. 2014

Свято осені

Діти співали українських пісень, танцювали, багато розповідали віршів та пригощалися дарами Осені- чарівниці.
21 жовт. 2014

Наступність в роботі дошкільного навчального закладу і школи

Екскурсія дітей старшого віку до сш №13