комунального закладу освіти

«Дошкільний закдад освіти (ясла-садок) № 195 комбінованого типу» Дніпровської міської ради

«Перлинка»

Дитячий садок бере активну участь у впровадженні проекту «Вчимося жити разом" - компонент навчання життєвим навичкам.

21 груд. 2017
Вітаємо всіх з Новим 2018 роком!
Дорогі наші, улюблені батьки, хочемо побажати Вам справжнього людського щастя, нехай розтануть всі негаразди, догорять як бенгальський вогник всі образи, і залишиться в житті лише щира радість за себе, за дітей, за рідних і друзів!
19 груд. 2017
Свято Миколая!
Хай Миколай у вишиванці Розбудить подарунком вранці І принесе у Твою хату Добробут, радості багато. Розбудить приспані надії, Зернятко щастя хай посіє. Зігріє гумором, любов’ю, І принесе Тобі здоров’я!!!
11 груд. 2017
Клнсультація логопедів
11.12.2017 логопеди консультують вихователів як працювати по звуковимові з дітьми.
6 груд. 2017
Нарада при завідуючій
06.12.2017 була проведена нарада при завідуючій дошкільного закладу з питання "Дитячій травматизм та захворюваність дітей за 1 півріччя 2017 навчального року".
22 лист. 2017
Педрада
22.11.2017 - педрада с питання "Патріотичне виховання" в системі сучасної освіти
20 лист. 2017
Пройшов огляд конкурса куточків національного виховання
20.11.2017 пройшов огляд конкурса куточків національного виховання в групах "Капітошки", "Краплинки", "Веселі чоловічки". "КРАПЛИНКИ" - ВИ КРАЩІ!

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"