Дистанційна робота

Пн. 10:00-13:00

Чт. 12:00-15:00

телефон:0976953003

Навчальний процес в закладі дошкільної освіти №195 з 01.09.2022 проводиться у дистанційній формі навчання.

З 01.10.2022 педагогічні працівники переведені на дистанційну форму роботи, вихователі груп працюють за синхронную та асинхронною формою роботи за допомогою програм Telegram, Zoom, Viber.
Початок занятть з 09.00 години ранку, тривалість заняття регламентується Санітарним регламентом

- для молодшої групи - 10 хвилин;

- для сеередньої групи - 15 хвилин;

- для старших груп - 15 хвилин

Після занятть з використанням технічних засобів вихователі мають провести з дітьми гімнастику для очей та вправи з рухової активності. Організація освітнього процесу має передбачати:

- самостійну роботу дітей + робота з батьками;

- ігрову діяльність;

- консультації;

- батьківські збори;

- семінари, анкетування тощо.

Організовується освітній процес із залученням дистанційній форми навчання для вихованців всіх вікових груп із забезпеченням регулярної та змістовної взаємодії суб'єктів дистанційного навчання, із залученням синхронного та асинхронного режиму. Онлайн заняття проводяться 2 рази на тиждень, або залежно потреби вихователя, всі інши заняття проводяться асинхронно.

Даний освітній процес буде діяти до завершення воєнного стану в Україні.
РОЗКЛАД

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Нормативно-правова база

Рекомендації МОН щодо організації діяльності закладів дошкільної освіти у 2022/23 навчальному році

МІННА БЕЗПЕКА ДЛЯ ДІТЕЙ

1. Не брати в руки знайдені предмети

Це може бути іграшка, мобільний телефон, ручка — начиненими вибухівкою можуть виявитись різноманітні предмети. Протипіхотні міни-«метелики» також можуть зацікавити малечу — незвичної форми корпус виготовлений з пластику і може бути різних кольорів. Потрібно пояснити дитині, що небезпечною може бути будь-яка знахідка. Як би не було цікаво, її не можна підбирати, адже шкода для здоров’я і навіть життя дуже серйозна.

2. Оминати снаряди, які не розірвались

Під час обстрілу деякі снаряди можуть не спрацювати одразу. Але вони готові вибухнути будь-якої миті. Те, що здається частиною, уламком — також може містити заряд і бути небезпечним. Не можна підбирати такі «трофеї».

3. Не експериментувати з боєприпасами

Зазвичай, коли дорослі знаходять серійні міни, снаряди, гранати, то негайно викликають фахівців, які огороджують район і знешкоджують небезпечні знахідки. Натомість дітей природна цікавість спонукає до небезпечних експериментів. Вони можуть підкладати боєприпаси в багаття, випробовувати їх на міцність ударами, намагатися розібрати. Важливо пояснити наслідки таких дій.

У разі знаходження вибухонебезпечного пристрою заборонено:

• наближатися до предмета;
  • пересувати його або брати до рук;
  • розряджати, кидати, вдаряти по ньому;
  • розпалювати поряд багаття або кидати в нього предмет;
  • приносити предмет додому.

4. Остерігатись бездоглядних речей

Вибухівку можуть помістити у звичайні портфелі, сумки, банки, пакунки і потім залишити в багатолюдних місцях. У такому разі важко відрізнити сумку з вибухівкою від такої ж сумки, залишеної забудькуватим пасажиром у громадському транспорті. Тому бездоглядні предмети в транспорті, дворі, магазині вимагають особливої уваги. Дітям до них не слід наближатись, потрібно повідомити дорослих, які передадуть інформацію поліції.

ЮНІСЕФ спільно з МОН та ДСНС України створив окремий сайт для дітей «Суперкоманда проти мін». На цьому сайті діти мають змогу в ігровій формі дізнатися, які є міни, де вони можуть бути, як поводитися безпечно, виявивши підозрілий предмет.

У формі мультсеріалу історію про Суперкоманду можна переглянути на YouTube.