Змішане навчання

Пн. 10:00-13:00

Чт. 12:00-15:00

телефон: 0976953003

Навчальний процес в закладі дошкільної освіти КЗДО №195 з 11.04.2024 проводиться у змішаній формі навчання (дистанційно та офлайн).

Офлайн передбачає  короткотривалого перебування дітейвіком 5-6 років в закладі 4 години  з 8:30-12:30 (без організації харчування). Перебування дітей в соціумі, проведення всі заняття згідно розкладу для дітей загального розвитку та підготовки до школи. Передбаченні ігри дітей на розвиток мислення, сенсорний розвиток, конструктивного мислення. З дітьми логопедичних груп, які мають висновок ІРЦ працюють корекційні педагоги.

Запрошуємо батьків організувати роботу своїх дітей в форматі офлайн в нашому дитячому садку!

На дистанційній формі роботи, вихователі груп працюють за синхронную та асинхронною формою навчання  за допомогою програм Telegram, Zoom, Viber.
Початок занятть з 09.00 години ранку, тривалість заняття регламентується Санітарним регламентом

- для молодшої групи - 10 хвилин;

- для середньої групи - 15 хвилин;

- для старших груп - 15 хвилин

Після занятть з використанням технічних засобів вихователі мають провести з дітьми гімнастику для очей та вправи з рухової активності. Організація освітнього процесу має передбачати:

- самостійну роботу дітей + робота з батьками;

- ігрову діяльність;

- консультації;

- батьківські збори;

- семінари, анкетування тощо.

Онлайн заняття проводяться 2 рази на тиждень, або залежно потреби вихователя, всі інши заняття проводяться асинхронно.

Даний освітній процес буде діяти до завершення воєнного стану в Україні.

Зпрошуємо батьків, які не мають змоги організувати навчання дітей в системі офлайн - проводити заняття разом з вихователями в дистанціному форматі!

РОЗКЛАД

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Нормативно-правова база

Рекомендації МОН щодо організації діяльності закладів дошкільної освіти у 2022/23 навчальному році

МІННА БЕЗПЕКА ДЛЯ ДІТЕЙ

1. Не брати в руки знайдені предмети

Це може бути іграшка, мобільний телефон, ручка — начиненими вибухівкою можуть виявитись різноманітні предмети. Протипіхотні міни-«метелики» також можуть зацікавити малечу — незвичної форми корпус виготовлений з пластику і може бути різних кольорів. Потрібно пояснити дитині, що небезпечною може бути будь-яка знахідка. Як би не було цікаво, її не можна підбирати, адже шкода для здоров’я і навіть життя дуже серйозна.

2. Оминати снаряди, які не розірвались

Під час обстрілу деякі снаряди можуть не спрацювати одразу. Але вони готові вибухнути будь-якої миті. Те, що здається частиною, уламком — також може містити заряд і бути небезпечним. Не можна підбирати такі «трофеї».

3. Не експериментувати з боєприпасами

Зазвичай, коли дорослі знаходять серійні міни, снаряди, гранати, то негайно викликають фахівців, які огороджують район і знешкоджують небезпечні знахідки. Натомість дітей природна цікавість спонукає до небезпечних експериментів. Вони можуть підкладати боєприпаси в багаття, випробовувати їх на міцність ударами, намагатися розібрати. Важливо пояснити наслідки таких дій.

У разі знаходження вибухонебезпечного пристрою заборонено:

• наближатися до предмета;
  • пересувати його або брати до рук;
  • розряджати, кидати, вдаряти по ньому;
  • розпалювати поряд багаття або кидати в нього предмет;
  • приносити предмет додому.

4. Остерігатись бездоглядних речей

Вибухівку можуть помістити у звичайні портфелі, сумки, банки, пакунки і потім залишити в багатолюдних місцях. У такому разі важко відрізнити сумку з вибухівкою від такої ж сумки, залишеної забудькуватим пасажиром у громадському транспорті. Тому бездоглядні предмети в транспорті, дворі, магазині вимагають особливої уваги. Дітям до них не слід наближатись, потрібно повідомити дорослих, які передадуть інформацію поліції.

ЮНІСЕФ спільно з МОН та ДСНС України створив окремий сайт для дітей «Суперкоманда проти мін». На цьому сайті діти мають змогу в ігровій формі дізнатися, які є міни, де вони можуть бути, як поводитися безпечно, виявивши підозрілий предмет.

У формі мультсеріалу історію про Суперкоманду можна переглянути на YouTube.