Матеріально-технічне забезпечення закладу

КЗДО(ясла-садок) № 195 комбінованого типу»

розташований в центральній частині Центрального району міста.

В закладі працює 13 груп.

Всі групи обладнані згідно вимог Санітарного регламенту.

Групові кімнати мають ігрові зони, навчальну зону, зону прийому їжі. Обладнані куточками природи, національними куточками, куточками розвивального навчання, театралізованими зонами, зонами самостійної художньої діяльності.

Спальні кімнати мають окремі одномісні ліжка з повним комплектом білизни.

Санітарні вузли мають дитячі унітази, умивальники, піддони, туалети для хлопчиків та дівчаток.

Роздягальні кімнати обладнані шафами для роздягання дітей та куточками для батьків в яких висвітлюється режим роботи ДНЗ, сітка занять, рекомендації батькам. Демонструються виконані дітьми роботи по зображувальній діяльності та надається вся необхідна інформація для батьків.

В дошкільному закладі є окремий музичний зал, де діти проводять музичні заняття, заняття з хореографії, розваги та свята. Працює два музичних керівника.

Фізкультурний зал обладнаний необхідним інвентарем для розвитку дітей на різні групи м’язів. З дітьми працює інструктор з фізичної культури.

Центром педагогічного розвитку та інновацій є методичний кабінет. В якому зібраний досвіт роботи вихователів, методичні рекомендації по вихованню дітей, програми, інструктивні матеріали та інша методична література, працює методист.

Кабінет психолога – осередок для індивідуальної роботи психолога з дітьми, які мають особливості в розвитку, проблеми з адаптацією до дитячого колективу, з соціалізацією в навколишньому середовищі. Психолог проводить консультації з батьками та педагогами.

В спецгрупах є окремі логопедичні кабінети для роботи логопедів по корекційній роботі з дітьми-логопатами.

Прання білизни відбувається на пральні, яка обладнана пральними машинами автоматами, стелажами для чистої білизни, прасками.

Смачно готують їжу кухари на харчоблоці. В наявності є обладнання: електроплити, електросковорода, духова шафа, холодильники, тістоміс, електрокотел, м’ясорубка. На харчоблоці встановлені доочищувачі води. Продукцію готують в трьох залах (варений зал, сирої продукції та зелений зал).

Для прогулянок дітей на території закладу обладнані 13 ігрових майданчиків з тіньовими навісами.

Приміщення дошкільного закладу обладнане системою центрального опалення.

Проведена заміна всіх вікон на металопластикові.

Територія дошкільного закладу озеленнена, доглянута, має гарний привабливий вигляд, огороджена. В закладі працює охорона.